Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

shofer, dado dhe roje të sigurisë

Postuar nga barlerin ne 21/02/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 2 800,00 €

Qyteti/Fshati : Rulis

Pozicioni : Shofer

Arsimi : Profesional

Eksperienca Pune : 1-3 vjet

Patente : A+B

Detajet e njoftimit

Ne po kërkojmë urgjentisht shërbimet e një shoferi, roje sigurie, dado dhe kuzhinier në shtëpinë tonë jashtë vendit. kandidati i interesuar duhet të kontaktojë me rininë e tyre nëpërmjet (barlerininesrulis@gmail.com
) për shqyrtim

Kontakto njoftuesin

barlerin
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 317
Vizita e fundit : 28/02 Ora 14:23
Nr i njoftimit : 13716
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK