Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ore sportive unisex

Postuar nga Elvis ne 25/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 34,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Ore sportive moderne per vajza dhe djem te rinje.Dezjn modern, fine dhe elegante. Ora eshte ne ngjyre te kuqe e sa po ardhur e pa perdorur ne qesen e saj .

Kontakto njoftuesin

Elvis
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 357
Vizita e fundit : 17/02 Ora 21:34
Nr i njoftimit : 12612
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK