Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Account per Xbox 360 me pistat, loj...

Postuar nga Bledi ne 13/02/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 110,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Account per Xbox 360, pistat e reja ne BO2 Zombie dhe multiplayer te blera online tek Microsoft direkt nga llogaria e Xbox-it, Costumized Guns, DLC per Call of Duty: Black OPS 2 dhe pike per Fifa 16 te blera si me poshte: Nuketown Zombies 3.99eur, Vengeance 14.49eur, Afterlife Pack 0.99eur, Cyborg Pack 1,99eur, Weaponized 115 Pack 0.99eur, 2200 Fifa Points 19,99eur, 1050 Fifa Points 9.99eur, 1600 Fifa Points 14.99eur, 1600 Fifa Points 14.99eur, 1600 Fifa Points 14.99eur, Pacchetto texture motivi Minecraft 0.99eur, 2200 Fifa Points 19,99eur, Pacchetto texture caramella Minecraft 0.99eur, 2200 Fifa Points 19,99eur total blerjet 140 eur, lojtare te rralle te fituar gjate lojes si Tevez, Cavani, David Luiz dhe Hernain inform dhe te tjere. Te gjitha bashke tek accounti ne microsoft me pistat, lojtaret dhe fifa points 110 eur e diskutuar. Cel 0699207059

Kontakto njoftuesin

Bledi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 431
Vizita e fundit : 16/09 Ora 23:44
Nr i njoftimit : 8866
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK