Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Hoverboard 6.5inc i ri bluetooth 21...

Postuar nga Eraldo ne 14/02/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 210,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Hoverboard Smart Balance Segway, i ri, ne kuti, model origjinal i sjelle nga Austria, i perdorur si produkt reklame tek dyqani ne Austri ( ndaj dhe ka ate cmim promocional ), ne gjendje perfekte si produkt ( open BOX ), Smart Scooter, two wheel self balancing electric scooter, 6.5 inc, me pult, karikues, bluetooth, lidhet me cdo lloj smartphone per te degjuar muzike, me drita. Cmimi 210 eur i diskutuar. cel 0684208528

Kontakto njoftuesin

Eraldo
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 421
Vizita e fundit : 17/09 Ora 14:41
Nr i njoftimit : 8884
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK