Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ore Inteligjente A1 me karte SIM

Postuar nga alsuki.al ne 21/04/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 30,00 €

Qyteti/Fshati : tirane

Detajet e njoftimit

Ore Inteligjente A1 me karte SIM
Cmimi 4000 lek
kontakt whatsapp ose viber
+355673222022 +355674619350
Kryen te gjitha funksionet e nje Smartphone: telefonata, mesazhe, internet e shume funksione te tjera. Mjafton te vendosni karten SIM.
Gjithashtu mund te lidhet nepermjet Bluetooth-it me Telefonin tuaj (andorid ose iOS) dhe ju njofton kur ju vjen nje telefonat, mesazh apo njoftime te tjera.
Mund te pergjigjeni direkt nga ora apo te kontrolloni kameren e telefonit tuaj nepermjet ores.
Konfigurimi i internetit behet nga karta SIM me te dhenat e operatorit tuaj telefonik.
Ekran 1.54" me rezolucion 240x240 pixels
RAM 32MB
Memorje e brendshme 64MB (mund te vendosni karte memorje deri ne 32GB)
Bluetooth version 3.0
Kamer e integruar 0.3MP per Fotografi dhe Video
Bateri e rikarikueshme me kapacitet 380mAh.
- Mund te zgjas deri ne 2 dite duke e perdorur normalisht.
Sistem operativ i thjeshte. Ora ka disa aplikacione te para-intsaluara (mates aktiviteti, kamera, makine llogaritese, mesazhe etj) dhe nuk mund te instalohen aplikacione te tjera.
Funksionon dhe si mates aktiviteti duke matur hapat qe beni gjate dites dhe ju kujton se duhet te levizni kur rrini shume kohe ulur.
Nese largohet 10 metra nga telefoni ju njofton se po harroni telefonin pas.

Kontakto njoftuesin

alsuki.al
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 310
Vizita e fundit : 18/09 Ora 19:59
Nr i njoftimit : 9642
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK