Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

PlayStation 3

Postuar nga Elti Doku ne 31/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 318,00 €

Qyteti/Fshati : Tirana

Detajet e njoftimit

PlayStation 3 ...ne gjendje shume te mire dhe eshte shume i mire. Nuk eshte perdorur asnje jave. Vjen me dy leva dhe 7 lojra dhe kabulla qe duhen ..

Kontakto njoftuesin

Elti Doku
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 29
Vizita e fundit : 18/07 Ora 07:51
Nr i njoftimit : 12479
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK