Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shes impiant muzikor

Postuar nga Erjon ne 07/08/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 300,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shes impiant muzikor te perdorur por ne gjendje optimale me keto element : 4 bokse nga 220 vat, 1 vufer 300 vat, 1 mikser dhe 1 amplifikator.

Kontakto njoftuesin

Erjon
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 187
Vizita e fundit : 14/07 Ora 06:15
Nr i njoftimit : 10399
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK