Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

iPad apple i ri me sim card 4G cmim...

Postuar nga Fatjon ne 14/02/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 350,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Apple iPad i ri, ne kuti, i pa perdorur ndonjehere, me karikuesin dhe aksesoret e vet origjinale, iPad wi-fi 4G me micor sim card, 16Gb ngjyra e zeze, Designed by Apple in California, cmimi 350 eur i diskutuar. cel 0699781717

Kontakto njoftuesin

Fatjon
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 388
Vizita e fundit : 08/07 Ora 15:54
Nr i njoftimit : 8904
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK