Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

PORTE E JASHTME

Postuar nga shpetim ne 19/07/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 3 000,00 €

Qyteti/Fshati : Pellumbas

Detajet e njoftimit

SHIET PORTE E JASHTME NE GJENDJE TE MIRE, ESHTE E PUNAR ME KOVAC DHE KA IDE ARTISTIKE

Kontakto njoftuesin

shpetim
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 351
Vizita e fundit : 17/02 Ora 21:32
Nr i njoftimit : 12783
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK