Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Sensor parkimi modele te ndryshme m...

Postuar nga Vag Albania ne 08/03/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

-Sensor parkimi modele te ndryshme

-Montohet ne cdo model makine.

-Modeli me vrima ne prapakolp dhe modeli pa shpuar vrima shirit elektromagnetik
-Sensoret jane me ekran Lcd dhe me audio
Cmimi 4000 Leke

Kontakto njoftuesin

Vag Albania

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 594
Vizita e fundit : 22/07 Ora 19:13
Nr i njoftimit : 9099
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK