Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shes disqe alumini 18

Postuar nga Ani ne 27/01/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 200,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shes disqe alumini 18 , prodhim anglez me 5 dadicek dhe shum rezistent , disqe t jepen bash me gomat egzistuese

Kontakto njoftuesin

Ani
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 328
Vizita e fundit : 21/01 Ora 19:32
Nr i njoftimit : 8696
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK