Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet BOT/DEPOZITE

Postuar nga MIRI ne 20/07/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shitet bot/depozite.Mban 9000 litra.Eshte material xingato brenda dhe jashte. Cmimi: 2 milion leke.
0682151971

Kontakto njoftuesin

MIRI
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 197
Vizita e fundit : 14/07 Ora 00:02
Nr i njoftimit : 10294
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK