Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Turbo Servis Loli

Postuar nga Turbo Loli ne 09/05/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Disponojme te gjitha llojet e Turbinave per autovetura,fuoristrada,furgona,mjete te tonazhit te larte. Turbot jane te reja ne kuti dhe me garanci 1 vit . Per me shum informacion na kontaktoni ne telefon ose facebook Turbo Loli .

Kontakto njoftuesin

Turbo Loli
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 340
Vizita e fundit : 21/07 Ora 02:43
Nr i njoftimit : 9862
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK