Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

zgare makine

Postuar nga vasil ne 26/12/16

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 3 000,00 €

Qyteti/Fshati : prush

Detajet e njoftimit

zgare makine e perdorur alumini. Eshte ne gjendje pune dhe e pershtacme per automjete te vjetra si vetura dhe foristrada. E lehte por e forte dhe nga qe eshte prej alumini nuk ndryshket, eshte e fabrikes , jo e sajuar! cmimi i diskutueshem. Cmimi ne lek.

Kontakto njoftuesin

vasil
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 502
Vizita e fundit : 19/07 Ora 17:18
Nr i njoftimit : 8309
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK