Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Kids Space ofron mundësi intership...

Postuar nga Kids Space ne 01/02/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Kids Space ofron mundësi intershipi për të rinjtë e talentuar në fushën e arkitekturës dhe arredimit të ambienteve për femijë .
Aktivivitetet që do të ndërmerren përfshijnë por nuk kufizohen në:
• Projektimin dhe arredimin e dhomave për femijë .
• Hartimin e preventivëve të projekteve
• Prezantimin e projekteve te klientët


Kandidati i suksesshëm duhet të ketë këto njohuri:

Te zoterojë programet: AutoCAD 2 D ; SketchUP; PHOTOSHOP & ILUSTRATOR

Kohëzgjatja e intershipit është nga një deri në tre muaj.
Kandidati qe e mbyll intrershipin me performance te larte do ti ofrohet mundesia per tu bere pjese
e ekipit te Kids Space.

Aplikoni duke dërguar CV-në tuaj dhe një portfolio në adresën : info@kidspace.al

Kontakto njoftuesin

Kids Space
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 632
Vizita e fundit : 19/09 Ora 22:22
Nr i njoftimit : 8731
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK