Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Kerkohen 50 Junior Broker

Postuar nga Alson ne 19/04/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 500,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

FXNET eshte kompani brokerimi qe operon dhe ofron sherbim ekselent ne 22 shtete. Tani vjen me nje zyre te re ne Tirane.
Ne jemi ne kerkim te personave energjik dhe me ambicioze per pozicionin e Junior Broker.

Cfar ofrojme ne?
- Mundësi interesante punësimi dhe profesionale
-Trajnime të vazhdueshme dhe edukim profesional
- Rritje profesionale dhe përparim të shpejtë brënda kompanisë
-Shpërblime të herëpashershme
-Page Fikse plus Perqindje mbi shitjet

Kualifikimet / Kërkesat

-Shkolla e mesme / universitet (gjithashtu i përshtatshëm për të sa diplomuarit)
-Aftësi shumë të mira komunikimi në gjuhën Italiane (Anglishtja është një plus)
-Aftësi të mira PC (MS Office)
-Aftësi për të mësuar dhe për tu përshtatur
-Të jesh në gjendje për të punuar në ekip
- Puna full time


Shënime

Të gjithë të interesuarit mund të dergojnë CV-të e tyre në adresën: hr@fxnetemail.com
Cel. : 0355696712155

Kontakto njoftuesin

Alson
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 393
Vizita e fundit : 19/09 Ora 17:08
Nr i njoftimit : 9613
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK