Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Kerkohen partnere biznesi me Jeunes...

Postuar nga Jeunesse Deni ne 28/04/17

Ky njoftim ka nje video Kliko ketu per videon

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Shqiperi

Detajet e njoftimit

Po kerkojme persona energjik te cilet kane deshire te meren me shitje dhe network dhe te punojne nga komoditeti i shtepise se tyre part time pa u penguar nga aktivitetet e dites.
Jeunesse eshte kompani amerikane e shtrire ne 140 vende te botes.
Partneret e biznesit te Jeunesse mund te fitojne ne 6 menyra te ndryshme!
Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

Kontakto njoftuesin

Jeunesse Deni

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 328
Vizita e fundit : 21/09 Ora 00:10
Nr i njoftimit : 9753
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK