Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet biznes "Materiale Ndert...

Postuar nga Shkelqim Sadiku ne 07/09/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 30 000,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Shitet biznes "Materiale Ndertimi". Biznes i ngritur perpara 15 vitesh dhe me klientele te fituar.
Vendodhja:21-Dhjetori ,Rruga "Frederik Shiroka"
Dyqan i kompletuar me rafte dhe materiale,pa perfshire qerane.
Cmimi 30000 €.

Kontakto njoftuesin

Shkelqim Sadiku
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 279
Vizita e fundit : 09/12 Ora 09:19
Nr i njoftimit : 12990
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK