Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

pajisje per pasticeri restorante dh...

Postuar nga denis ne 17/06/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 3 000,00 €

Qyteti/Fshati : vore

Detajet e njoftimit

Disponoj per shitje:
1-Ekspozitor pasticerie shume i ri , ftohes, i bollshem per vendosje prodhimi dhe reklamim
2- Bank frigoriferik multifunksional me dhoma dhe pllake graniti.
3- furre pasticerie me gaz nuk fut brenda ushqimit eren e gazit mund te perdoret dhe byrektore guzhina e tj.

Kontakto njoftuesin

denis
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 74
Vizita e fundit : 10/12 Ora 03:54
Nr i njoftimit : 14217
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK