Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

IPhone 7 Plus (32GB / 128GB / 256GB...

Postuar nga gillsdrone@gmail.com ne 08/03/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 550,00 €

Qyteti/Fshati : Tirana

Detajet e njoftimit

IPhone 7 Plus - 32, 128GB 256GB OR - FACTORY UNLOCKED!
iPhone 7 Plus 32GB FACTORY UNLOCKED 550 EUR
iPhone 7 Plus 128GB FACTORY UNLOCKED 600 EUR
iPhone 7 Plus 256GB FACTORY UNLOCKED 700 EUR
Çdo shërbim NDONJE CARRIER ndonjë rrjet!
Shqip kartën tuaj SIM në dhe është gati për të shkuar
IMEI të pastër dhe të gatshëm për t'u aktivizuar.
Të gjitha pajisje përfshira!
faturën origjinale e vlefshme për 18 muaj është e përfshirë në këtë ofertë?

Kontakto njoftuesin

gillsdrone@gmail.com
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 457
Vizita e fundit : 15/07 Ora 11:20
Nr i njoftimit : 9097
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK