Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

iPhone 7 Rose Gold 32GB

Postuar nga ibaymarts@yahoo.com ne 15/07/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 400,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

i ri origjinal iPhone 7 Rose Gold 32GB me pajisje të plotë dhe 1 vit garanci,

Skype: ibaymart

Kontakto njoftuesin

ibaymarts@yahoo.com

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 177
Vizita e fundit : 23/04 Ora 10:31
Nr i njoftimit : 10270
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK