Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet TRAKTOR

Postuar nga Agron ne 16/02/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 9 000,00 €

Qyteti/Fshati : kavaje

Detajet e njoftimit

Shes TRAKTOR FIAT 45 cv complet me freze marka MASCHIO dhe plug MARDINEL idroaulik.

Kontakto njoftuesin

Agron
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 398
Vizita e fundit : 21/01 Ora 19:42
Nr i njoftimit : 8933
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK