Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shesim toke truall

Postuar nga Marikaj ne 07/10/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 50 000,00 €

Qyteti/Fshati : Marikaj Vore

Detajet e njoftimit

Siperfaqja e tokes qe shitet ndodhet afer autostrades Vore Marikaj dhe shitet me cmim te arsyeshem 50 euro m2 nga 2000 metra deri ne 15000 metra per informazion kontaktoni me numerati 00355863286510 ose 00393475846237

Kontakto njoftuesin

Marikaj

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 119
Vizita e fundit : 23/04 Ora 06:37
Nr i njoftimit : 13141
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK