Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet truall ne Spile, Himare

Postuar nga Lidia ne 24/09/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Himare

Detajet e njoftimit

Ne qender te Himares (Spile) shume prane detit shitet 500m2 truall dhe nje dyqan,prona eshte nga pronare te vjeter dhe e hipotekuar.Cmimi 260 €/m².Kontaktoni 0692093807


Cel. : 0692093807

Kontakto njoftuesin

Lidia
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 114
Vizita e fundit : 23/04 Ora 09:09
Nr i njoftimit : 13076
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK