Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

OFERTE: MAKINERI POLIURETANI DHE PO...

Postuar nga Technostema ne 07/11/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

OFERTE. Shesim makineri poliuretani dhe poliurea qe termoizolon dhe hidroizolin ndertesat e te gjitha tipeve. Makineria eshte e pajisur me gjithe linjen plotesuese (gjenerator; kompresor; furgon transporti; pistolete sprucimi me dy koka; rrota per tubat e sprucimit). Oferta eshte me çmim te pergjysmuar. Kontaktoni ne 069 731 1954.

Kontakto njoftuesin

Technostema
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 3
Vizita e fundit : 17/11 Ora 00:03
Nr i njoftimit : 14861
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK