Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ofrojme kurse kercimi - akademi ker...

Postuar nga arlind ne 02/04/17

Ky njoftim ka nje video Kliko ketu per videon

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 25,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Detajet e njoftimit

Ofrojme kurse kercimi per t gjitha moshat ne t gjitha llojet e kercimeve nga koreografe dhe instruktore te specializuar dhe diplomuar jashte shtetit. Kercime per cift/fejesa/martesa. Cmimet dhe ofertat me t konkurueshme ne treg. Akademia pajis te gjithe studentet me diploma dhe certifikata te licensuara nga shteti. Organizon spektakle evenimente klipe video shfaqie koncerte deri n pjesmarrjen e kompeticioneve boterore te kercimit. Kontakto n inbox cel: 0685440473 email: bboydetox@gmail.com ose fb: https://www.facebook.com/detox279 Arlind Shabani
Rezorvo tani ! Akademia ndodhet ne Tirane.

Kontakto njoftuesin

arlind
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 386
Vizita e fundit : 22/09 Ora 13:10
Nr i njoftimit : 9397
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK