Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

SHES VILE 2 KATESHE+500 M2 TOKE ME ...

Postuar nga ANGJELIN ne 11/11/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 130 000,00 €

Qyteti/Fshati : TIRANE

Numri i dhomave : 5

Detajet e njoftimit

SHES VILE 2 KATESHE +500 M2 TOKE .VILA KA SIPERFAQE NDERTIMI TOTALE 180M2.VILA ESHTE E RREGULLUAR DHE E MOBILUAR.KA SALLON - KUZHINE NE KATIN E PARE,NJE DOME GJUMI,TUALET.NE KATIN E DYTE KA 3 DHPMA GJUMI,2 TUALETE,BALLKONE 2.VILA ESHTE ME SISTEM NGROHJE -FTOHJE,TERMOIZOLIM.RRETH E QARK KA PEME DEKORATIVE,AGRUME E PEME TE TJERA.TOKA DHE VILA JANE ME HIPOTEKE DHE RIVLERSIM.SHITET PER ARSYE EMIGRIMI ME CMIM 130000 EURO.CMIMI MUND TE DISKUTOHET.TEL 00355695291520

Kontakto njoftuesin

ANGJELIN
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 112
Vizita e fundit : 16/07 Ora 14:36
Nr i njoftimit : 10912
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK