Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

SHITET VILLE MEZONETE ME 3 KATE

Postuar nga KRISTO ne 11/07/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 140 000,00 €

Qyteti/Fshati : tirane

Numri i dhomave : 5

Detajet e njoftimit

Shitet shpi ne Tirane,mezonete,modele greke .Kati i pare dy dhoma gjumi banje sallon kuzhine dhe kati i dyte dhe i trete dubleks me dy banja tre dhoma gjumi sallon guzhine veranda dhe obor 130 m.

Kontakto njoftuesin

KRISTO
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 166
Vizita e fundit : 17/04 Ora 02:28
Nr i njoftimit : 12726
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK