Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet shtepi private

Postuar nga Ervis ne 29/08/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 250 000,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Tirane, shes shtepi 2+1+BLK Kati 2, 300 m² 250.000 Euro (21 dhjetori. Lagjia Stavri Themeli. Njesia 7)

Zona/Rruga : 21 dhjetori. Lagjia Stavri Themeli. Njesia 7

Shtepia eshte private. Ndodhet ne pozicion te mire sepse nga te dyja anet e shtepise majtas dhe djathtas ka dalje ne rruge. 40 50 metro nga rruga kryesore. Ndodhet afer pallatit me shigjeta. Eshte dy kateshe si truall eshte 300 m2 ndersa si shtepi 100 m2 lart dhe 100m2 poshte. Nje lagje e qete vilash. Ke mundesi dhe per biznes. Ka drite gjate gjithe dites. Kati i dyte ka verande. Ka banjo te kompletuar dhe guzhine. Eshte me leverdi sepse ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te zhvilluar. 

Cel. : 00306974195199

Kontakto njoftuesin

Ervis
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 126
Vizita e fundit : 17/04 Ora 11:56
Nr i njoftimit : 12939
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK