Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet vile pushimi 100m2

Postuar nga Enri Jahelezi ne 06/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 150 000,00 €

Qyteti/Fshati : gjiri i lalzit Durres

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Pas kompleksit turistik "Vala Mar" ne gjirin e lalzit , 200 m large tij dhe 500 m larg bregut te detit ndodhet vila me dokumentacion te rregullt hipotekore e ndertuar me arkitekt me projekt per 3 kate. Ka 2 dhoma, 1 guzhine ,1 korridor, 2 banjo dhe shkallet per ne katin e dyte. E mobiluar . Ka oborr 500 m2 te mbjella me peme frutore dhe dekorative, te rrethua me avlli si ne foto. Me uje te pishem dhe me uje pusi.
Cmimi i negociuar.

Kontakto njoftuesin

Enri Jahelezi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 56
Vizita e fundit : 09/07 Ora 04:52
Nr i njoftimit : 12235
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK