Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtëpi private 3 katëshe në Tira...

Postuar nga Sun Real Estate ne 06/10/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 500 000,00 €

Qyteti/Fshati : Tirane

Numri i dhomave : 10

Detajet e njoftimit

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tre katëshe me adresë: rruga “Todi Shkurti, nr. 18”, në Tiranë. Prona ka një sipërfaqe totale prej 576.8 m² dhe përfshin 137.8 m² ndërtesë dhe truall prej 439 m².
✅Shtëpia është e organizuar në:
- Tre kate, ku secili prej tyre ka sipërfaqe prej 147 m² dhe përfshin kuzhinë + 3 dhoma gjumi + 2 banjo + ballkon
- Papafingoja ka 118 m² dhe një banjo
- Kati përdhese ka 125 m² dhe përfshin dy garazhe (jo shumë të përdorur).
✔Cilësitë e shtëpisë:
- Dritaret janë të pajisura me grila të jashtme.
- Është e shtruar me pllaka, përveç dhomave të gjumit të fëmijëve që janë të shtruara me parket.
- Ka dokumentacion të rregullt.
- Është e mobiluar pjesërisht dhe shitet si e tillë.

Kontakto njoftuesin

Sun Real Estate
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 114
Vizita e fundit : 11/07 Ora 11:48
Nr i njoftimit : 10677
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK