Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

VILA NE QENDER TE SELITES

Postuar nga MG ne 25/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 460 000,00 €

Qyteti/Fshati : SELITE, TIRANE

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

SHITET SHTEPIA NE QENDER TE SELITES, TIRANE. NE NJE VEND TE POSATSHEM DHE TE MBREKULLUESHEM. SHTEPIA ESHTE E MADHE, ME PLOT 3 DHOMA, 2 TUALETA, DHE NJE SALLON TE BOLLSHEM. NJE OBORRE MARAMENDES, I MBUSHUR ME GJELBERIM DO T JU DHUROJE QETESINE E NEVOJSHME PAS NJE DITE TE LODHSHME PUNE. SHTEPIA KA DY PARKING PER MAKINAT TUAJA. DY DYQANE DHE NJE BODRUM. NUK MUND TE LIHEN KURRSESI PA PERMENDUR DY BALLKONET PREJ NGA NDIHET AROMA E MBREKULLUESHME E PISHAVE QE RRETHOJNE SHTEPINE. CDO HAPESIRE E KESAJ SHTEPIE DO TJU OFROJE KENAQESINE E ENDERRUAR PER JU DHE FAMILJEN TUAJ. PA DISKUTIM AI ESHTE VENDI IDEAL PER TE CILIN KENI PRITUR. I MOBILUAR ME GUSTO DERI NE PERFEKSION ENKAS PER JU. PADYSHIM DO TE ADHURONI CDO DETAJTE SAJ. PER CDO PYETJE MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI NE NUMRIN E POSHTECITUAR: 0683704968

Kontakto njoftuesin

MG
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 36
Vizita e fundit : 15/07 Ora 02:49
Nr i njoftimit : 12415
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK