Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Vilë Rolling Hills

Postuar nga ENEA ne 27/11/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 700 000,00 €

Qyteti/Fshati : Lunder

Numri i dhomave : 4

Detajet e njoftimit

Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe me ajër të pastër, tek Rolling Hills Residence. Vila është 2 Katëshe , ka një sipërfaqe totale tokë+ndertim prej 1500 m2 dhe është e pozicionuar mjaft mirë . Ambjenti është totalisht i investuar, disponon punime fantastike, me kubaturë të rregullt dhe me një organizim shumë të mirë të ambjentit të brendshëm. Kati -1 ka një sipërfaqe të bollshme. Në katin 0 ndodhet salloni i madh me dalje në verandë, dhoma e gjumit , dhe 2 tualetet. Kati i 1 përmban dhomat e gjumit, dhe me dalje në ballkone. Vila disponon një oborr të bollshëm, të gjelber dhe dokumentacion të rregullt hipotekor .Për ta vizituar na kontaktoni!

Kontakto njoftuesin

ENEA
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 123
Vizita e fundit : 19/07 Ora 08:40
Nr i njoftimit : 11051
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK