Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

shitet vile me 3 kate

Postuar nga KRISTO TASHO ne 11/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 130 000,00 €

Qyteti/Fshati : TIRANE

Numri i dhomave : 5

Detajet e njoftimit

Shitet vile ne Tirane me 3 kate,mezonete,me obor te madh,oxhak dhe vende vparkimi

Kontakto njoftuesin

KRISTO TASHO
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 88
Vizita e fundit : 12/07 Ora 09:03
Nr i njoftimit : 11110
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK