Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Kërkohen shtëpi me qera në vlor...

Postuar nga Colombo Albania Agency ne 21/05/18

Ky njoftim ka nje video Kliko ketu per videon

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1,00 €

Qyteti/Fshati : vlore

Siperfaqja : 00 m2

Numri i dhomave : 00

Detajet e njoftimit

Colombo Albania Agency
Kërkohen shtëpi me qera në vlorë
Shtëpi private dhe apartamente në pallat.
Kërkohen të mobiluara dhe bosh të jenë garsoniere 1+1 dhe 2+1
Të jenë në qytetin e vlorës.
Pronarët e objekteve të banimit nuk do të paguajnë asnjë detyrim ndaj agjensis për menaxhimin e pronave të tyre.
Besimi juaj në agjensin tonë kthehet në siguri për pronën tuaj.
+355695278133 info@caa.al

Kontakto njoftuesin

Colombo Albania Agency
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 86
Vizita e fundit : 17/09 Ora 22:42
Nr i njoftimit : 12365
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK