Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Sokol ne 23/10/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 250,00 €

Qyteti/Fshati : Vlore

Detajet e njoftimit

Shesim mozaik me pamje te ndryshme dhe me porosi.

Kontakto njoftuesin

Sokol
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 206
Vizita e fundit : 17/09 Ora 21:37
Nr i njoftimit : 10804
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK