Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

OKAZION DYQAN NE VLORE NE LULISHTE ...

Postuar nga Niko ne 31/07/19

Ky njoftim ka nje video Kliko ketu per videon

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 410,00 €

Qyteti/Fshati : Vlore

Detajet e njoftimit

OKAZION!
Jepet me Qera Dyqan ne Vlore tek lulishtja Tre Racat (Lulishtja e re, me e madhja, mbi 2 dylym, ne qytetin e Vlores).
Vendi me i preferuar ne Vlore.
Ne 200 metra largesi ndodhet Gjykata, Ambulanca, Shkolla e infermjerise.
Ne 100 metra largesi ndodhet teatri Petro Marko.
Ne 50 metra largesi Dodhet shkolla 8 vecare Tre racat.

Perbehet nga tre ambiente:

1)Hapesira kryesore 100m2
2)Veranda 30 m2
3)Lulishtja mbi 70 m2 (Me leje nga bashkia).

Dyqani shikon perball lulishten dhe teatrin Petro Marko.

Eshte rinovuar vitet e fundit ku eshte vendosur sistem i ri elektrifikimi me linje tre fazore dhe linje te re uji te pijshem dhe shkarkimi.

Ka dy banja, dy hyrje kryesore qe dalin ne vrande dhe nje dalje nga mbrapa (Per furnizime ose te tjetra).

Lartesia e dyqanit eshte mbi 3.8 metra dhe eshte i pershtashem per cdo lloje veprimtarie si fure buke, pasticeri, fast food, piceri, duke patur parasyshe qe vertem veranda dhe lulishtja mbajne te pakten 30 tavolina.

Pronari ndodhet jashe shtetit dhe e jep per disa vite me qira pa rezik qe ta kerkoj per vete.
Dyqani nuk shitet asnje here.
Cmimi nuk diskutiohet

Cdo lloje investimi eshte i lejuar dhe cdo lloje propozimi diskutohet.

Kontakto njoftuesin

Niko
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 33
Vizita e fundit : 15/10 Ora 21:22
Nr i njoftimit : 14476
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK