Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shes Golf 7

Postuar nga Denis ne 01/09/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 10 500,00 €

Qyteti/Fshati : Vlore

Kilometra : 140000

Viti Prodhimit : 2015

Motor Kubik : 81 Cm3

Marka : Volkswagen

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

Shes Golf 7 Blutek ka te tera pervec sensorve dhe sedileve lekur te tierat Full vite Prodhimi 12.2014 Vite shitje 07.2015 me 140000 kilometra ne gjendie perfette per momenti ndollet ne itali po ka neri te interesuar vin ne Vlore makina ne gjendie te mire eshte mar me zero kilometra te tera sherbimet jan ber tek wozvageni

Kontakto njoftuesin

Denis
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 325
Vizita e fundit : 16/02 Ora 08:20
Nr i njoftimit : 12954
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK