Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Viti 2008 gas benzin 1.2

Postuar nga eri ne 23/05/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 3 500,00 €

Qyteti/Fshati : vlore

Kilometra : 154

Viti Prodhimit : 2008

Motor Kubik : 1200 Cm3

Marka : Fiat

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Gaz

Detajet e njoftimit

Super makine.
Viti 2008 me te gjitha opsionet , AC, Xhama Elektrik , Pasqyra Elektrike , Komanda ne Timon etj. Sherbimet e kryera ne itali. filtrat e gazit te ndruara para 6 ditesh kam edhe 5 komplete filtrash rezerve.
Goma te reja. Konsumi 0.
Makina eshte plack fare.
Ta rrotullosh nga te duash
goma, amortizator, gomina, motor, vaji i sapo ndruar, LED DRL
Nuk eshte makin per n mal dhe per te shitur pordh eshte per ne qytet te bredhesh gjith diten me 200 lek gas.

Impianti i Gazit i montuar nga koncesionari i Fiat Tottorizzo Group.
Punon me te dy llojet e gazit GPL dhe Metano.
Makina ka 153.000 km te sajat dhe te bera nga un.

Taksat vjetore 32 mij lek te vjetra.
Pjeset ekonomike gje qe nuk te dridhet dora asnjeher per tja ber serviset e nevojshme.

Nuk Dhurohet!!!!

Shitet 3500 euro te pa diskutushme fare.

Kontakto njoftuesin

eri
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 64
Vizita e fundit : 16/07 Ora 17:17
Nr i njoftimit : 12409
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK