Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Okazion anije peshkimi

Postuar nga Altin ne 20/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1,00 €

Qyteti/Fshati : Vlore

Detajet e njoftimit

Shitet anije peshkimi Amaltea 11m e gjate dhe e gjere 3.5m me motor ford anglez 125kf me vinxh me dy tamburo dhe vinxh me rrip per perdorim per gjueti sardhele e kompletuar me hollot deri 300 m thellesi . Me radio busull 3000 m rrjeta peshkimi ne gjendje shume te mire pune.
Sherben mjafte mire dhe per anije turistike me kapacitet 25 veta ne borde.

Kontakto njoftuesin

Altin
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 103
Vizita e fundit : 21/09 Ora 21:11
Nr i njoftimit : 12570
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK