Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Ore telefon me tac

Postuar nga ---/ ne 05/07/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 35,00 €

Qyteti/Fshati : Vlore

Detajet e njoftimit

Shitet ore telefoni me tac nga italia 5 dit i perdorur por punon shum mire pa ngecje i vihet kart telefoni ka dhe karikusin e tij .

Kontakto njoftuesin

---/
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 186
Vizita e fundit : 18/03 Ora 13:51
Nr i njoftimit : 12690
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK