Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Genc ne 02/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 111 110 000,00 €

Qyteti/Fshati : Vlore

Numri i dhomave : 6

Detajet e njoftimit

Okazion
Shitet shtepia me 840 metra toke dhe banes
Shtepia ka 3 kate ,kati i par esh me mur guri
Eshte e mobiluar ,me cati ,me uji 24h ne dit
3 min larg nga deti me makin
Shitet per arsye familjare
Cmimi esht i diskutueshem

Kontakto njoftuesin

Genc
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 61
Vizita e fundit : 15/07 Ora 15:50
Nr i njoftimit : 12483
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK